;

Ambazhur Ndricues

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Nje ambazhur kaq i vecante, Ideal per ndricimin e dhomes se femijeve tuaj, Baze ne formen e kulles Eiffel te Parisit ndersa koka e ambazhurit me dizenjo me zemra dhe shkrimin "Sweet", ne ngjyre te kuqe, Per te gjithe ata qe adhurojne apo kane nje lidhje te vecante me Francen!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Nje ambazhur kaq i vecante, Ideal per ndricimin e dhomes se femijeve tuaj, Baze ne formen e kulles Eiffel te Parisit ndersa koka e ambazhurit me dizenjo me zemra dhe shkrimin "Sweet", ne ngjyre te kuqe, Per te gjithe ata qe adhurojne apo kane nje lidhje te vecante me Francen!

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.