;

Arke Kursimi

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Arke kursi ne formen e nje topi basketbolli prej porcelani, Menyra me e bukur per te ruajtur kursimet dhe dhene dekor ambientit tuaj!
Sasia
Raporto

Kodi: #35694

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dekor, Ornamente

Kontakt

Shperndaje

Arke kursi ne formen e nje topi basketbolli prej porcelani, Menyra me e bukur per te ruajtur kursimet dhe dhene dekor ambientit tuaj!

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.