;

Fustan Per Femra

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Fustan per femra, stil sportiv, me menge trecerekshe dhe kapuc, Me xhepa anesore dhe dizenjo, Material pambuku, Masa standarte.
Sasia
Raporto

Kodi: #35659

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Fustane

Kontakt

Shperndaje

Fustan per femra, stil sportiv, me menge trecerekshe dhe kapuc, Me xhepa anesore dhe dizenjo, Material pambuku, Masa standarte.

Fashion Shop