;

Blender sinbo

(0 Vleresime)

3,390 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • BLENDER SINBO Modeli: SHB-3113, Kodi: MX11260, Me nje dizanj modern qe pershtateh me lehtesi ne cdo kuzhine, Ideal per pergatitjen e smothiee, salcave apo edhe bluarjen e kafese, me funksion edhe per thyrejen e akullit, Thika prerese mjaft te mprehta prej celiku inoks, Materiali i enes prej qelqi me kapacitet: 1.5 litra, me 5 nivele shpejtesise dhe funksion me pulse, 1800 rrotullime per minute, Fuqia: 600 W
Sasia
Raporto

Kodi: #35613

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

BLENDER SINBO Modeli: SHB-3113, Kodi: MX11260, Me nje dizanj modern qe pershtateh me lehtesi ne cdo kuzhine, Ideal per pergatitjen e smothiee, salcave apo edhe bluarjen e kafese, me funksion edhe per thyrejen e akullit, Thika prerese mjaft te mprehta prej celiku inoks, Materiali i enes prej qelqi me kapacitet: 1.5 litra, me 5 nivele shpejtesise dhe funksion me pulse, 1800 rrotullime per minute, Fuqia: 600 W

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.