;

Tharese flokesh eta

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Tharese Flokesh ETA Kodi: TH11682, Me nje dizanj elegant ne ngjyre te bardhe me te zeze, Me 3 nivele te temperatures dhe 2 nivele shpejtesie, Pajisur edhe me buton per ajerin e ftohte, Vjen se bashku me koncentrues ajri për styling perfekt dhe difuzor per volum te flokeve, Me teknologji jonizuese e cila mbron floket nga elektriciteti, me mbrojtje nga mbinxehja, Ka një filtër të lëvizshëm për heqjen e flokëve të bllokuar, Kordoni i energjisë elektrike ka një gjatësi prej 1.7 m, Niveli i zhurmes: 73dB (A), Fuqia: 2000 W
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tharese Flokesh ETA Kodi: TH11682, Me nje dizanj elegant ne ngjyre te bardhe me te zeze, Me 3 nivele te temperatures dhe 2 nivele shpejtesie, Pajisur edhe me buton per ajerin e ftohte, Vjen se bashku me koncentrues ajri për styling perfekt dhe difuzor per volum te flokeve, Me teknologji jonizuese e cila mbron floket nga elektriciteti, me mbrojtje nga mbinxehja, Ka një filtër të lëvizshëm për heqjen e flokëve të bllokuar, Kordoni i energjisë elektrike ka një gjatësi prej 1.7 m, Niveli i zhurmes: 73dB (A), Fuqia: 2000 W

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.