;

Blender bomann

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender Bomann Modeli: UM 378 CB, MX0016, Ideal per coptim, rrahje, perzierje per te pergatitiur lengje frutash te shijshme, koktej, supa, salca, pure apo ushqimet per femije; Me 5 nivel shpejtesie dhe funksion Turbo, Kapaciteti i enes: 1.5 litra, Me thika prerese prej celiku inox; Fuqi 500 W; Pastrohet mjaft lehte, Me permasa perafersisht: 160 x 400 x 160 mm.
Sasia
Raporto

Kodi: #35505

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Bomann Modeli: UM 378 CB, MX0016, Ideal per coptim, rrahje, perzierje per te pergatitiur lengje frutash te shijshme, koktej, supa, salca, pure apo ushqimet per femije; Me 5 nivel shpejtesie dhe funksion Turbo, Kapaciteti i enes: 1.5 litra, Me thika prerese prej celiku inox; Fuqi 500 W; Pastrohet mjaft lehte, Me permasa perafersisht: 160 x 400 x 160 mm.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.