;

Autobusi Me Hello Kitty

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • 5 kukullat Hello Kitty vijne ne nje version ndryshe ate me autobusin e tyre te udhetimit, Ideale per te gjithe femijet e vegjel qe i adhurojne keto personazhe, Autobusi vjen ne permasat: 14 x 11 x 23 cm, Ne ngjyrat roze dhe blu
Sasia
Raporto

Kodi: #35270

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

5 kukullat Hello Kitty vijne ne nje version ndryshe ate me autobusin e tyre te udhetimit, Ideale per te gjithe femijet e vegjel qe i adhurojne keto personazhe, Autobusi vjen ne permasat: 14 x 11 x 23 cm, Ne ngjyrat roze dhe blu

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.