;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra me nje stil teper te vecante dhe modern,me kapuc me dizenjo dhe pellush te bardhe ne pjesen e kraheve, Ne ngjyrat: e verdhe, e bardhe dhe puder
Sasia
Raporto

Kodi: #35108

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra me nje stil teper te vecante dhe modern,me kapuc me dizenjo dhe pellush te bardhe ne pjesen e kraheve, Ne ngjyrat: e verdhe, e bardhe dhe puder

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.