;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra, stil sportiv me kapuc, material super cilesor, Ngjyre e kuqe me dizenjo me shkrim , teper moderne
Sasia
Raporto

Kodi: #35107

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra, stil sportiv me kapuc, material super cilesor, Ngjyre e kuqe me dizenjo me shkrim , teper moderne

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.