;

Pallto Per Femra

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Pallto per femra, stil oversize, ngjyre roze me pulla te zeza, teper moderne; masat: s, m, l, xl
Sasia
Raporto

Kodi: #35091

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Pallto

Kontakt

Shperndaje

Pallto per femra, stil oversize, ngjyre roze me pulla te zeza, teper moderne; masat: s, m, l, xl

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.