;

Beauty Salon

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Wonderland Gjendja: Ne Stok

  • Beauty salon per te gjithe vogelushet e apasionuara pas te bukures dhe makeup-it, Permban aksesore bukurie lodra per vajzat e vogla si: si cante dore, pasqyre, kreher, buzekuq, kapese flokesh, unaza dhe te tjera, ngjyra kaq te bukura dhe terheqese, per argetimin dhe zbavitjen pa mase te tyre
Sasia
Raporto

Kodi: #34932

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Beauty salon per te gjithe vogelushet e apasionuara pas te bukures dhe makeup-it, Permban aksesore bukurie lodra per vajzat e vogla si: si cante dore, pasqyre, kreher, buzekuq, kapese flokesh, unaza dhe te tjera, ngjyra kaq te bukura dhe terheqese, per argetimin dhe zbavitjen pa mase te tyre

Wonderland

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.