;

Ari Pellushi

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Ari i vogel pellushi, Kaq i bute dhe i kendshem, Ngjyre kaf me papjon te kuq me pika te bardha, Dhurata ideale per te dashurit tuaj Madhesia: rreth 15-20 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ari i vogel pellushi, Kaq i bute dhe i kendshem, Ngjyre kaf me papjon te kuq me pika te bardha, Dhurata ideale per te dashurit tuaj Madhesia: rreth 15-20 cm

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.