;

Arush Pellushi

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Arush pellushi, Kaq i bute dhe i kendshem Me mbushje te plote, Ngjyre i kuq me fjongo dhe kapele, Dhurata ideale per te dashurit tuaj Madhesia: rreth 20 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Arush pellushi, Kaq i bute dhe i kendshem Me mbushje te plote, Ngjyre i kuq me fjongo dhe kapele, Dhurata ideale per te dashurit tuaj Madhesia: rreth 20 cm

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.