;

Arush Pellushi

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Arush i madh pellushi, Kaq i bute dhe i kendshem Me mbushje te plote, Ngjyre i kuq me shkrimin " Te Amo" Dhurata ideale per te dashurit tuaj Madhesia: rreth 40-45 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Arush i madh pellushi, Kaq i bute dhe i kendshem Me mbushje te plote, Ngjyre i kuq me shkrimin " Te Amo" Dhurata ideale per te dashurit tuaj Madhesia: rreth 40-45 cm

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.