;

Arush Pellushi

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Arush i madh pellushi, Kaq i bute dhe i kendshem Me mbushje te plote, Ngjyre i bardhe me dizenjo me zemra te kuqe dhe shkrimin " I love You", Dhurata ideale per te dashurit tuaj, Madhesia: 50 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Arush i madh pellushi, Kaq i bute dhe i kendshem Me mbushje te plote, Ngjyre i bardhe me dizenjo me zemra te kuqe dhe shkrimin " I love You", Dhurata ideale per te dashurit tuaj, Madhesia: 50 cm

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.