;

Abazhur Hello Kitty

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Personalized & More Gjendja: Ne Stok

  • Nje abazhur kaq i vecante, Ideal per ndricimin e dhomes se femijeve tuaj, Ne formen e personazhit me te dashur vizatimor Hello Kitty ne variantin me zyze e cila qendron mbi skateboard, Me dizenjo me ngjyra te embla: e bardhe me te kuqe, Pajisur edhe me celes per fikjen dhe ndezjen ne menyre sa me praktike dhe te lehte
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Nje abazhur kaq i vecante, Ideal per ndricimin e dhomes se femijeve tuaj, Ne formen e personazhit me te dashur vizatimor Hello Kitty ne variantin me zyze e cila qendron mbi skateboard, Me dizenjo me ngjyra te embla: e bardhe me te kuqe, Pajisur edhe me celes per fikjen dhe ndezjen ne menyre sa me praktike dhe te lehte

Personalized & More

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.