;

Abazhur Hello Kitty

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Personalized & More Gjendja: Ne Stok

  • Nje abazhur kaq i vecante, Ideal per ndricimin e dhomes se femijeve tuaj, Ne formen e personazhit me te dashur vizatimor Hello Kitty, Me dizenjo me ngjyra te embla: e bardhe dhe roze
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Nje abazhur kaq i vecante, Ideal per ndricimin e dhomes se femijeve tuaj, Ne formen e personazhit me te dashur vizatimor Hello Kitty, Me dizenjo me ngjyra te embla: e bardhe dhe roze

Personalized & More