;

Beres Kafeje DSP

(0 Vleresime)

11,990 Lekë 15,990 Lekë (-25%)

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Beres kafeje DSP Modeli: KA3028, Ideale per te pergatitur kafen tuaj express qe aq shume eshte e nevojshme cdo mengjes, Veshur me material celiku inoks te cilesise se larte, Teper e thjeshte ne perdorim, Pajisur me butonat per kontroll, me kapacitet per 5 filxhane kafeje, Fuqia: 850 W
Sasia
Raporto

Kodi: #34608

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Ekspres

Kontakt

Shperndaje

Beres kafeje DSP Modeli: KA3028, Ideale per te pergatitur kafen tuaj express qe aq shume eshte e nevojshme cdo mengjes, Veshur me material celiku inoks te cilesise se larte, Teper e thjeshte ne perdorim, Pajisur me butonat per kontroll, me kapacitet per 5 filxhane kafeje, Fuqia: 850 W

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.