;

Antene HD

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Antene TV per ambientet e jashtme Cilesia HD Me rrotullim 360 grade, Frekuenca: 470-862 MHz
Sasia
Raporto

Kodi: #34450

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Antene TV per ambientet e jashtme Cilesia HD Me rrotullim 360 grade, Frekuenca: 470-862 MHz

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.