;

Antene Dhome

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Antene TV per dhome UHF/VHF/ Me rrotullim 360 grade.
Sasia
Raporto

Kodi: #34448

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Antene TV per dhome UHF/VHF/ Me rrotullim 360 grade.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.