;

Arush Me Kube Formuese

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kube formuese shumengjyreshe per femije, nxisin imagjinaten e tyre per krijime te ndryshme, kane mundesi per te mesuar ngjyrat, Formueset vijne te vendosura ne nje mnbajtese me trupin e nje arushi dhe kapak me koken e tij Me nje dizenjo kaq terheqese
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kube formuese shumengjyreshe per femije, nxisin imagjinaten e tyre per krijime te ndryshme, kane mundesi per te mesuar ngjyrat, Formueset vijne te vendosura ne nje mnbajtese me trupin e nje arushi dhe kapak me koken e tij Me nje dizenjo kaq terheqese

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.