;

Ambulance Loder

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Nje loder kaq e vecante per femijet e vegjel Ambulance loder me disa aksesore te ndryshem si stetoskop ,karte doktori , shiringe , gershere , ilace , syze , si dhe aksesore per dhembet si proteze , furce dhembesh etj Dhurata ideale per ata te gjithe mjeket e vegjel te se ardhmes
Sasia
Raporto

Kodi: #34338

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Nje loder kaq e vecante per femijet e vegjel Ambulance loder me disa aksesore te ndryshem si stetoskop ,karte doktori , shiringe , gershere , ilace , syze , si dhe aksesore per dhembet si proteze , furce dhembesh etj Dhurata ideale per ata te gjithe mjeket e vegjel te se ardhmes

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.