;

Arush pellushi

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Wonderland Gjendja: Ne Stok

  • Arush pellushi Kaq i bute dhe i kendshem Me mbushje te plote Me nje fjongo te lidhur ne pjesen e qafes dhe zemer Dhurata ideale per te dashurit tuaj Ne ngjyrat: lejla e hapur dhe e mbyllur, kaf, molle dhe jeshil
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Arush pellushi Kaq i bute dhe i kendshem Me mbushje te plote Me nje fjongo te lidhur ne pjesen e qafes dhe zemer Dhurata ideale per te dashurit tuaj Ne ngjyrat: lejla e hapur dhe e mbyllur, kaf, molle dhe jeshil

Wonderland

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.