;

Beres Buke Hausberg

(0 Vleresime)

9,990 Lekë 12,990 Lekë (-23%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Beres Buke Hausberg Modeli: HB-7535 Me nje dizanj modern dhe inovativ Me 12 programe gatimi per pergatitjen e bukes ne menyren me te lehte dhe pa mundim ne komoditetin e shtepise suaj Me kapacitet 900 gram Pajisur me ekran LCD Fuqia: 700 W
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Buke Hausberg Modeli: HB-7535 Me nje dizanj modern dhe inovativ Me 12 programe gatimi per pergatitjen e bukes ne menyren me te lehte dhe pa mundim ne komoditetin e shtepise suaj Me kapacitet 900 gram Pajisur me ekran LCD Fuqia: 700 W

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.