;

Blender Dore Sokany

(0 Vleresime)

2,290 Lekë 2,990 Lekë (-23%)

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Blender dore Sokany per pergatitjen e smothie, lengjeve, salcave te shijshme apo ushqimit per femijen Me shpejtesi te dyfishte Fuqia: 250 W
Sasia
Raporto

Kodi: #33723

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender dore Sokany per pergatitjen e smothie, lengjeve, salcave te shijshme apo ushqimit per femijen Me shpejtesi te dyfishte Fuqia: 250 W

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.