;

Blender Dore Sokany

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Blender Dore Sokany me nje teknologji me shpejtesi dhe efikasitet te larte Ideal per pergatitjjen e supave, slacave te shijshme apo ushqimit per femijet Material celik inoks i cilesise se larte Fuqia 450W
Sasia
Raporto

Kodi: #33568

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Dore Sokany me nje teknologji me shpejtesi dhe efikasitet te larte Ideal per pergatitjjen e supave, slacave te shijshme apo ushqimit per femijet Material celik inoks i cilesise se larte Fuqia 450W

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.