;

Aspirator Per Thonjte

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Beauty Face Gjendja: Ne Stok

  • Aspirator per thonjte Nje pajsije kaq e domosdoshme ne sallonet e bukurise apo per perdorim vetjak Teper e dobishme gjate punes tuaj ne rregullimin dhe stilimin e thonjeve sepse ju ndihmon të thithni pluhurin apo grimcat e thonjeve Falë madhësisë së saj të vogël është i përshtatshëm për ta transportuar kudo për të punuar gjithmonë në një mjedis të pastër E lehte per tu perdorur dhe pastruar Me buton per fikje dhe ndezje Tensioni: 220-230V ~ 50Hz
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aspirator per thonjte Nje pajsije kaq e domosdoshme ne sallonet e bukurise apo per perdorim vetjak Teper e dobishme gjate punes tuaj ne rregullimin dhe stilimin e thonjeve sepse ju ndihmon të thithni pluhurin apo grimcat e thonjeve Falë madhësisë së saj të vogël është i përshtatshëm për ta transportuar kudo për të punuar gjithmonë në një mjedis të pastër E lehte per tu perdorur dhe pastruar Me buton per fikje dhe ndezje Tensioni: 220-230V ~ 50Hz

Beauty Face

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.