;

Mikser Dore DSP

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Mikser Dore DSP Modeli: KM2021 Me nje dizanj praktik eshte zgjedhja e duhur per pergatitjen e kremit dhe brumit te embelsirave te preferuara Efikas dhe i lehte ne perdorim Me 5 nivele shpejtesie te ndryshme per pergatitje sipas deshires Me buton per heqjen e aksesoreve Vjen me 2 aksesore te ndryshme Fuqia 200 W Garancia 1 vit
Sasia
Raporto

Kodi: #33270

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Mikser Dore DSP Modeli: KM2021 Me nje dizanj praktik eshte zgjedhja e duhur per pergatitjen e kremit dhe brumit te embelsirave te preferuara Efikas dhe i lehte ne perdorim Me 5 nivele shpejtesie te ndryshme per pergatitje sipas deshires Me buton per heqjen e aksesoreve Vjen me 2 aksesore te ndryshme Fuqia 200 W Garancia 1 vit

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.