;

Ajer I kondicionuar Per Qerpike

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Beauty Face Gjendja: Ne Stok

  • Ajer i kondicionuar per ngjitjen e qerpikeve fallco me nje dizanj apo modern bere nga profesioniste Kompakte e lehte per tu mbajtur Funksionon me karikim me fishe USB Me drite Led qe tregon per karikimin Kapaciteti i baterise: 400MAH ne ngjyre blu, te kuqe dhe te zeze
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ajer i kondicionuar per ngjitjen e qerpikeve fallco me nje dizanj apo modern bere nga profesioniste Kompakte e lehte per tu mbajtur Funksionon me karikim me fishe USB Me drite Led qe tregon per karikimin Kapaciteti i baterise: 400MAH ne ngjyre blu, te kuqe dhe te zeze

Beauty Face

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.