;

Abazhur Tavoline

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Nje abazhur kaq i vecante per tavoline Ideal per te studiuar dhe lexuar, vezhgimin e skulpurave apo eksperimenteve te ndryshme Me qafe elastike qe rrotullohet ne 360 grade, Xham zmadhues 5X-10X kombinuar me dritë per vëzhgimin më të qartë dhe më detajist duke mbrojtur ne kete menyre syte tuaj Me 40 dritë të bardhë të lehta LED Me buton per fikjen dhe ndezjen Kursen energjine Mjaft i lehte dhe i pershtashem per ta levizur kudo qe deshironi
Sasia
Raporto

Kodi: #32961

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Nje abazhur kaq i vecante per tavoline Ideal per te studiuar dhe lexuar, vezhgimin e skulpurave apo eksperimenteve te ndryshme Me qafe elastike qe rrotullohet ne 360 grade, Xham zmadhues 5X-10X kombinuar me dritë per vëzhgimin më të qartë dhe më detajist duke mbrojtur ne kete menyre syte tuaj Me 40 dritë të bardhë të lehta LED Me buton per fikjen dhe ndezjen Kursen energjine Mjaft i lehte dhe i pershtashem per ta levizur kudo qe deshironi

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.