;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

2,290 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra, me golf dhe shpatull te zbuluar, material i trashe punuar me thurje Ngjyra gri Teper trendi dhe stil Masat S, M, L
Sasia
Raporto

Kodi: #32959

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra, me golf dhe shpatull te zbuluar, material i trashe punuar me thurje Ngjyra gri Teper trendi dhe stil Masat S, M, L

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.