;

Pallto Per Femra

(0 Vleresime)

5,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Pallto per femra, ngjyre mustarde Teper stil dhe moderne Material i plote dhe i ngrohte Masat S, M, L, XL
Sasia
Raporto

Kodi: #32877

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Pallto

Kontakt

Shperndaje

Pallto per femra, ngjyre mustarde Teper stil dhe moderne Material i plote dhe i ngrohte Masat S, M, L, XL

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.