;

Baze Mbeshtetse Per Prerje

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Baze Mbeshtetese Ideale per te bere prerjen e frutave, perimeve apo cdo produkti tjeter ne kuzhinen tuaj Bërë nga materiali plastike antibakterial te pademshme për shëndetin Ne forme drejtkendore ne ngjyre te zeze Rezistente edhe ndaj temperaturave Nje aksesor kaq i nevojshem ne perditshmerine tuaj
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Baze Mbeshtetese Ideale per te bere prerjen e frutave, perimeve apo cdo produkti tjeter ne kuzhinen tuaj Bërë nga materiali plastike antibakterial te pademshme për shëndetin Ne forme drejtkendore ne ngjyre te zeze Rezistente edhe ndaj temperaturave Nje aksesor kaq i nevojshem ne perditshmerine tuaj

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.