;

Aksesore Kuzhine 3 ne 1

(0 Vleresime)

290 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Aksesore kuzhine 3 ne 1 me 3 funksione te ndryshme: per qerimin e frutave dhe perimeve, hapjen e shisheve te veres dhe hapjen e shisheve te birres Material rezistent Ne ngjyre jeshile dhe pink
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aksesore kuzhine 3 ne 1 me 3 funksione te ndryshme: per qerimin e frutave dhe perimeve, hapjen e shisheve te veres dhe hapjen e shisheve te birres Material rezistent Ne ngjyre jeshile dhe pink

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.