;

Baby Doll

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Nje kukull kaq e bukur do ishte dhurata perfekte per vogelushet tuaja te cilat do te argetohen pa fund me te E veshur me rroba kaq te lezetshme te nje bebi ajo mund edhe te pije uje Vjen me aksesore si biberon dhe uturak Per mosha mbi 3 vjec
Sasia
Raporto

Kodi: #32557

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Nje kukull kaq e bukur do ishte dhurata perfekte per vogelushet tuaja te cilat do te argetohen pa fund me te E veshur me rroba kaq te lezetshme te nje bebi ajo mund edhe te pije uje Vjen me aksesore si biberon dhe uturak Per mosha mbi 3 vjec

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.