;

Autobus Loder

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Autobusi më i mirë publik është një mënyrë e shkëlqyeshme për të argetuar fëmijën tuaj dhe ky autobus i veçantë me agjentin e biletave lëvizëse dhe drita eshte dhurtata me e bukur qe mund ju beni atyre Dizanj unik dhe atraktiv Permasat: 34cm x 13.6cm x 10cm Funksionon me bateri Per moshat mbi 3 vjec
Sasia
Raporto

Kodi: #32474

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Autobusi më i mirë publik është një mënyrë e shkëlqyeshme për të argetuar fëmijën tuaj dhe ky autobus i veçantë me agjentin e biletave lëvizëse dhe drita eshte dhurtata me e bukur qe mund ju beni atyre Dizanj unik dhe atraktiv Permasat: 34cm x 13.6cm x 10cm Funksionon me bateri Per moshat mbi 3 vjec

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.