;

Beauty Dresser

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Beauty Dresser eshte nje tavoline Make Up-i me 30 aksesore dhe pajisje bukurie lodra per femijet e cila perfshin: pasqyre, tharese flokesh,buzekuq, kreher, kapese flokesh, parfum, rruaza e te tjera Me ngjyra kaq te bukura bere nga material plastike organike ABS e cila nuk demton shendetin e femijes ,Ndihmon në njohjen e paisjeve dhe aksesoreve te bukurise Nxit kreativitetit e femijeve duke u kënaqur. Nje Set lodër kaq i bukur qe do i argetoje ato pa mase Permasat: 49 x 25 x 69 cm Per mosha mbi 3 vjec
Sasia
Raporto

Kodi: #32472

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Beauty Dresser eshte nje tavoline Make Up-i me 30 aksesore dhe pajisje bukurie lodra per femijet e cila perfshin: pasqyre, tharese flokesh,buzekuq, kreher, kapese flokesh, parfum, rruaza e te tjera Me ngjyra kaq te bukura bere nga material plastike organike ABS e cila nuk demton shendetin e femijes ,Ndihmon në njohjen e paisjeve dhe aksesoreve te bukurise Nxit kreativitetit e femijeve duke u kënaqur. Nje Set lodër kaq i bukur qe do i argetoje ato pa mase Permasat: 49 x 25 x 69 cm Per mosha mbi 3 vjec

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.