;

Blender dore Ariete Pimmy 700

(0 Vleresime)

3,490 Lekë 4,390 Lekë (-21%)

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • Fuqia maksimale 700W Thika prerese stainless steel per te patur rezultatin e duhur Me 1 nivel shpejtesie dhe Turbo. Ideal per salcat dhe pergatitjen e superave te ndryshme Lahet dhe pastrohet shume lehte
Sasia
Raporto

Kodi: #32433

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Fuqia maksimale 700W Thika prerese stainless steel per te patur rezultatin e duhur Me 1 nivel shpejtesie dhe Turbo. Ideal per salcat dhe pergatitjen e superave te ndryshme Lahet dhe pastrohet shume lehte

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.