;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Bluze e shkurter per femra mjaft sportive me kapuc Ngjyra e zeze me dizenjo Teper moderne dhe trendy Masat: S-XL
Sasia
Raporto

Kodi: #32381

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze e shkurter per femra mjaft sportive me kapuc Ngjyra e zeze me dizenjo Teper moderne dhe trendy Masat: S-XL

shopaholic

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.