;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra mjaft sportive me kapuc Kombinuar ne ngjyrat e kuqe me te bardhe dhe dizenjo Teper moderne dhe trendy Masat: S-XL
Sasia
Raporto

Kodi: #32380

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra mjaft sportive me kapuc Kombinuar ne ngjyrat e kuqe me te bardhe dhe dizenjo Teper moderne dhe trendy Masat: S-XL

shopaholic

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.