;

Aet Filxhane Kafeje

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Set filxhane kafeje, 6 cope, me pjata ne forme katrore prej porcelani ngjyre te bardhe Me nje punim kaq te vecante Vijne ne nje paketim mjaft elegant
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set filxhane kafeje, 6 cope, me pjata ne forme katrore prej porcelani ngjyre te bardhe Me nje punim kaq te vecante Vijne ne nje paketim mjaft elegant

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.