;

Bluze Me Kapuc Per Meshkuj

(0 Vleresime)

2,690 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Bluze me kapuc per meshkuj, ngjyre portokalli me dizenjo shume moderne Material pambuku mjaft i ngrohte Masat:S,M, L , XL
Sasia
Raporto

Kodi: #32189

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze me kapuc per meshkuj, ngjyre portokalli me dizenjo shume moderne Material pambuku mjaft i ngrohte Masat:S,M, L , XL

shopaholic

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.