;

Antene dhome gogen analog dixhital vhf-uhf da123p

(0 Vleresime)

1,090 Lekë 1,090 Lekë (-0%)

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • ANTENE DHOME GOGEN DIF10948, Marrje e sinjalit dixhital: DVB-T and DVB-T2. Banda e tunerit: UHF, VHF.. Linja e frekuencave: 174 - 230 MHz (VHF), 470 - 860 MHz (UHF) . Gjatesia e kabullit: 150 cm
Sasia
Raporto

Kodi: #31998

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

ANTENE DHOME GOGEN DIF10948, Marrje e sinjalit dixhital: DVB-T and DVB-T2. Banda e tunerit: UHF, VHF.. Linja e frekuencave: 174 - 230 MHz (VHF), 470 - 860 MHz (UHF) . Gjatesia e kabullit: 150 cm

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.