;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra, me rripa dhe lidhese ne pjesen e bustit me dekolte, material shume cilesor me shkelqim Ne ngjyre puder dhe lejla e hapur masat: S, M, L
Sasia
Raporto

Kodi: #31823

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra, me rripa dhe lidhese ne pjesen e bustit me dekolte, material shume cilesor me shkelqim Ne ngjyre puder dhe lejla e hapur masat: S, M, L

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.