;

Biciklete Per Femije

(0 Vleresime)

3,290 Lekë

Shitesi: Wonderland Gjendja: Ne Stok

  • Biciklete per femije me 3 rrota te medha , nje para, 2 mbrapa dhe pedale Me nje skelet te forte dhe me nje kosh mbrapa per mbajtjen e aksesoreve te ndryshem i cili hapet dhe mbyllet Material prej plastike Ngjyre roze me personazhe te filmave vizatimore
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Biciklete per femije me 3 rrota te medha , nje para, 2 mbrapa dhe pedale Me nje skelet te forte dhe me nje kosh mbrapa per mbajtjen e aksesoreve te ndryshem i cili hapet dhe mbyllet Material prej plastike Ngjyre roze me personazhe te filmave vizatimore

Wonderland

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.