;

Biciklete Per Femije

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Wonderland Gjendja: Ne Stok

  • Biciklete per femije me 3 rrota, nje para, 2 mbrapa dhe pedale Me nje skelet te forte dhe me nje kosh mbrapa per mbajtjen e aksesoreve te ndryshem Me drita ne pjesen e timonit Material prej plastike me ngjyra jeshile dhe te zeze
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Biciklete per femije me 3 rrota, nje para, 2 mbrapa dhe pedale Me nje skelet te forte dhe me nje kosh mbrapa per mbajtjen e aksesoreve te ndryshem Me drita ne pjesen e timonit Material prej plastike me ngjyra jeshile dhe te zeze

Wonderland

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.