;

Biciklete Per Femije

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Wonderland Gjendja: Ne Stok

  • Biciklete per femije me 3 rrota, nje para, 2 mbrapa dhe pedale Me nje skelet te forte dhe 2 kosha per mbajtjen e aksesoreve te ndryshem Material prej plastike me ngjyra te zeze dhe pink
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Biciklete per femije me 3 rrota, nje para, 2 mbrapa dhe pedale Me nje skelet te forte dhe 2 kosha per mbajtjen e aksesoreve te ndryshem Material prej plastike me ngjyra te zeze dhe pink

Wonderland

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.