;

Blender hyundai

(0 Vleresime)

4,790 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender Hyundai MX10004, me thika prerese prej celiku inox Per pergatitjen e lengjeve te frutave me vlera ushqyese dhe vitamina ne vetem pak caste, supa apo ushqimeve per femije Me kapacitet 1.5 liter, Me 5 nivele shpejtesie dhe funksion Turbo Fuqia 500 W Cmontohet lehtesisht Mund të lahen në pjatalarëse
Sasia
Raporto

Kodi: #25750

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Hyundai MX10004, me thika prerese prej celiku inox Per pergatitjen e lengjeve te frutave me vlera ushqyese dhe vitamina ne vetem pak caste, supa apo ushqimeve per femije Me kapacitet 1.5 liter, Me 5 nivele shpejtesie dhe funksion Turbo Fuqia 500 W Cmontohet lehtesisht Mund të lahen në pjatalarëse

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.