;

Beres buke bomann

(0 Vleresime)

12,590 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Beres Buke Bomann PB0002, ju lejon te pergatisni buke te shijshme pa shume mundim Pervec saj ajo ofron edhe programe per embelsira dhe keke Ju mund të gatuani, të pjekni ose të ngrohni në të pa nevojën e ndërhyrjes suaj. Ofron 9 programe me 31 kombinime të paracaktuara që janë të selektueshme në një ekran të qartë LCD dhe sinjal akustik Kapaciteti maksimal i furrës është 3 litra ose rreth 1300 gram buke. Fuqia 800 W Furnizimi me energji: 230 V, 50 Hz
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Buke Bomann PB0002, ju lejon te pergatisni buke te shijshme pa shume mundim Pervec saj ajo ofron edhe programe per embelsira dhe keke Ju mund të gatuani, të pjekni ose të ngrohni në të pa nevojën e ndërhyrjes suaj. Ofron 9 programe me 31 kombinime të paracaktuara që janë të selektueshme në një ekran të qartë LCD dhe sinjal akustik Kapaciteti maksimal i furrës është 3 litra ose rreth 1300 gram buke. Fuqia 800 W Furnizimi me energji: 230 V, 50 Hz

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.