;

Bluze Per Meshkuj

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per meshkuj, me menge te gjata me dizenjo teper moderne, Material cilesor pambuku Vjen ne ngjyrat: e zeze dhe e bardhe Masat: S, M, L, XL
Sasia
Raporto

Kodi: #25664

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per meshkuj, me menge te gjata me dizenjo teper moderne, Material cilesor pambuku Vjen ne ngjyrat: e zeze dhe e bardhe Masat: S, M, L, XL

shopaholic

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.